0212 251 28 08 0542 551 37 00

Kayıt Ol

Kurumsal Hizmetlerimiz


Şirket Toplantıları


NOVITAS Turizm, tüm kongre ve diğer toplantılarda uyguladığı prensipler doğrultusunda, her türlü şirket toplantısını, Türkiye’nin her yerindeki mekânlarda ve yurtdışında dilediğiniz ülkede organize eder ve kongre organizasyonlarında verdiği hizmetlerin tümünü uzman kadrosuyla verir.


Yurtiçi / Yurtdışı Şirket Gezileri

NOVITAS Turizm, şirketler için yurtiçi ve yurtdışında düzenlediği toplantıların yanı sıra, bayi toplantıları, fuar ziyaretleri, tematik geziler ve kültür gezileri de düzenler. Eğer talebiniz belli bir destinasyona yönelikse, doğruca bu destinasyondaki konaklama, yeme-içme-eğlence-kültürel program alternatiflerini tarafınıza sunar ve tercihinize göre tüm rezervasyonları yapar. Grubunuzu, gidilen bölge ya da ülke hakkında “info” broşürleriyle bilgilendirir. Gidilen şehirde / ülkede tüm gezi boyunca rehberlik ve danışmanlık hizmeti verir. NOVITAS, yurtdışındaki ticari fuarlara katılım için özel hizmetler verebilir. Firmaların arzusu üzerine, önceden izlenmek istenen fuar hakkında istenen tüm bilgileri toplar ve katılımcılara ulaştırır. Fuarlar için münferit ve grup rezervasyonları ve istenirse gereken kayıtlar yapılır.


Ulaşım rezervasyonları


NOVITAS, Türk Hava Yolları’nın yetkili satış acentesi olarak, başta Türk Hava Yolları olmak üzere, dünyanın belli başlı tüm havayolları ile dünyanın her yerine uçak biletlerini temin eder. Biletleri ister elektronik olarak, ister keserek istenen adrese ulaştırır, istek üzerine havaalanı transferlerini sağlar.
Her türlü kurumsal bilet temin anlaşmasını yapar.
  
 
Otel rezervasyonları

NOVITAS gerek Türkiye’de, gerekse dünyanın her yerinde tüm otel rezervasyonlarını gerçekleştirir. Dünyanın güvenilir rezervasyon sistemleriyle çalışan NOVITAS, en kısa süre içinde tüm rezervasyon taleplerine cevap verebilir.
 

 

İLETİŞİM

İstanbul Merkez
İnönü cad. Ebe Hanım sk. No: 8/5 Gümüşsuyu, 34427 İstanbul
Tel: (0212) 251 28 08 Fax: (0212) 292 08 78
Email: info@novitas.com.tr

Kastamonu Şube
Şeyh Şaban Veli cad. No: 51, Zemin Kat, 37100 Kastamonu
Tel: (0366) 212 18 10 Fax: (0366) 212 18 13
Email: kastamonu@novitas.com.tr
NOVITASLA GEZERKEN MEDYADA BİZ KASTAMONU ETKİNLİKLERİMİZ BANKA BİLGİLERİMİZ
NOVİTAS TURİZM, tüm hakları saklıdır.