KURUMSAL HİZMETLERİMİZ

ŞİRKET TOPLANTILARI

NOVITAS Turizm, tüm kongre ve diğer toplantılarda uyguladığı prensipler doğrultusunda, her türlü şirket toplantısını, Türkiye’nin her yerindeki mekânlarda ve yurtdışında dilediğiniz ülkede organize eder ve kongre organizasyonlarında verdiği hizmetlerin tümünü uzman kadrosuyla verir.

YURTİÇİ / YURTDIŞI ŞİRKET GEZİLERİ

NOVITAS Turizm, şirketler için yurtiçi ve yurtdışında düzenlediği toplantıların yanı sıra, bayi toplantıları, fuar ziyaretleri, tematik geziler ve kültür gezileri de düzenler.
Eğer talebiniz belli bir destinasyona yönelikse, doğruca bu destinasyondaki konaklama, yeme-içme-eğlence-kültürel program alternatiflerini tarafınıza sunar ve tercihinize göre tüm rezervasyonları yapar.
Grubunuzu, gidilen bölge ya da ülke hakkında “info” broşürleriyle bilgilendirir. Gidilen şehirde / ülkede tüm gezi boyunca rehberlik ve danışmanlık hizmeti verir.
NOVITAS, yurt dışındaki ticari fuarlara katılım için özel hizmetler verebilir. Firmaların arzusu üzerine, önceden izlenmek istenen fuar hakkında istenen tüm bilgileri toplar ve katılımcılara ulaştırır. Fuarlar için münferit ve grup rezervasyonları ve istenirse gereken kayıtlar yapılır.

UÇAK BİLETLERi

NOVITAS, başta Türk Hava Yolları olmak üzere, dünyanın belli başlı tüm havayolları ile dünyanın her yerine uçak biletlerini temin eder. Türk Havayolları’nın Kastamonu’daki yetkili satış acentasıdır.
Tüm havayollarının yurtiçi-yurtdışı bilet rezervasyonları on-line olarak yapılır ve biletiniz kesilerek elinize teslim edilir ya da adresinize mail yoluyla gönderilir. Ödemelerinizi nakit ya da kredi kartıyla yapabilirsiniz. Belirlenen komisyon oranları çerçevesinde taksitli satışlar yapılabilir.

OTEL REZERVASYONLARI

NOVITAS gerek Türkiye’de, gerekse dünyanın her yerinde tüm otel rezervasyonlarınızı gerçekleştirir.
Dünyanın güvenilir rezervasyon sistemleriyle çalışan NOVITAS, en kısa süre içinde tüm rezervasyon taleplerine cevap verebilir.