ANNELERİMİZLE BOĞAZ KEYFİ (12 MAYIS 2019)
{"slide_to_show":"1","slide_to_scroll":"1","autoplay":"true","autoplay_speed":"3000","speed":"300","arrows":"true","dots":"true","loop":"true","nav_slide_column":5,"rtl":"false"}

Tur Kodu : 

Sezon : 2019

Tur Tarihleri :

12 Mayıs 2019

Acentamıza Sorunuz

Bu Turu Değerlendir

Rezervasyon Yap
Sabah saat 10.00’da Eminönü motor iskelesinden (Ticaret Üniversitesi yanı)  gezi motorumuzla hareket ediyoruz. Yavaş bir seyirle Galata köprüsünün altından geçerek Boğaz’a doğru açılıyoruz. Önce Boğaz’ın Avrupa yakasını izleyerek Kabataş, Dolmabahçe, Beşiktaş, Çırağan, Ortaköy, Kuruçeşme, Bebek, Rumelihisarı, Tarabya, Yeniköy, Sarıyer sahillerini yakından görerek ve buralardaki sahil saraylarını, köşkleri, ilginç yapıları rehberimizin anlatımlarıyla yakından tanıyoruz. Kavaklar yakınında Anadolu yakasına geçerek, bu kez Asya sahilini ve buradaki ilginç semt ve yapıları yakından tanıyoruz.
Üsküdar’a kadar kıyıyı takip ederek, buradan sonra tekrar Eminönü’ne dönüyoruz.
Turumuz yaklaşık 3,5-4 saat sürecektir.
Öğle saatinde meyve suyu ve hazır yiyeceklerden (sandviç-cips-çerez-kuru pastalar ) oluşan hafif menülü ikramlarımız olacak.
Dileyenler için çay-kahve ve her türlü meşrubat teknemizin barında (ekstra olarak) hazır olacak.
Gezimize İstanbul’ u ve Boğaz’ı iyi bilen profesyonel bir rehber refakat edecek.

Tur fiyatı:

Bir kişi fiyatı       : 

Başlangıç saati  : 10.00

Buluşma yeri      : Eminönü Turyol iskelesi 
 
Fiyata dahil olanlar 
  • Tekne turu,
  • Profesyonel rehberlik hizmeti
  • Hafif öğle yemeği

Bu tura giderken, rahat yürümeye uygun ayakkabılar, rahat giysiler giyilmelidir. Yanınıza, fotoğraf  makinesi, zorunlu kullandığınız ilaçlarınızı almayı unutmayınız.

[]
1
Step 1

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Sabah saat 10.00’da Eminönü motor iskelesinden (Ticaret Üniversitesi yanı) gezi motorumuzla hareket ediyoruz. Yavaş bir seyirle Galata köprüsünün altından geçerek Boğaz’a doğru açılıyoruz. Önce Boğaz’ın Avrupa yakasını izleyerek Kabataş, Dolmabahçe, Beşiktaş, Çırağan, Ortaköy, Kuruçeşme, Bebek, Rumelihisarı, Tarabya, Yeniköy, Sarıyer sahillerini yakından görerek ve buralardaki sahil saraylarını, köşkleri, ilginç yapıları rehberimizin anlatımlarıyla yakından tanıyoruz. Kavaklar yakınında Anadolu yakasına geçerek, bu kez Asya sahilini ve buradaki ilginç semt ve yapıları yakından tanıyoruz. Üsküdar’a kadar kıyıyı takip ederek, bu…