DOLMABAHÇE’DEN RUMELİHİSARI’NA BOĞAZ KIYISI (7 Eylül 2019)
{"slide_to_show":"1","slide_to_scroll":"1","autoplay":"true","autoplay_speed":"3000","speed":"300","arrows":"true","dots":"true","loop":"true","nav_slide_column":5,"rtl":"false"}

Tur Kodu : NVT-YI-21

Sezon : 2019

Tur Tarihleri :

7 Eylül 2019

Acentamıza Sorunuz

Bu Turu Değerlendir

Rezervasyon Yap

Dolmabahçe Sarayı, Beşiktaş semti ve iskelesi, Yıldız Parkı, Malta ve Çadır köşkleri, Çırağan Sarayı, Feriye Sarayları, Ortaköy Semti ve iskelesi, Ortaköy Camii, Esma Sultan Yalısı, Ayios Fokas Rum Ortodoks Kilisesi, Kuruçeşme, Arnavutköy, Bebek semtleri, Rumeli Hisarı.

Tur fiyatı: Acentamıza Sorunuz

Buluşma yeri    : Taksim meydanı  AKM önü

Buluşma saati  : 09.30

Fiyata dahil olan hizmetler:
  • Ulaşım
  • Programdaki tüm geziler
  • Giriş ücretleri ve bahşişler
  • Konusunun uzmanı profesyonel rehber refakati
Fiyata dahil olmayan hizmetler:
  • Şahsi harcamalar
  • Öğle yemeği

Bu tura giderken, rahat yürümeye uygun ayakkabılar, rahat giysiler giyilmelidir. Yanınıza, yağmurluk ya da şemsiye, fotoğraf  makinesi, zorunlu kullandığınız ilaçlarınızı almayı unutmayınız. Bayanlar, cami ziyaretleri için başörtüsü getirmeliler. Cami içinde giymek için yedek çorap getirilebilir.  

[]
1
Step 1

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Dolmabahçe Sarayı, Beşiktaş semti ve iskelesi, Yıldız Parkı, Malta ve Çadır köşkleri, Çırağan Sarayı, Feriye Sarayları, Ortaköy Semti ve iskelesi, Ortaköy Camii, Esma Sultan Yalısı, Ayios Fokas Rum Ortodoks Kilisesi, Kuruçeşme, Arnavutköy, Bebek semtleri, Rumeli Hisarı….