İSTANBUL ARKEOLOJİ MÜZESİ KOMPLEKSİ (3 MART 2019)
{"slide_to_show":"1","slide_to_scroll":"1","autoplay":"true","autoplay_speed":"3000","speed":"300","arrows":"true","dots":"true","loop":"true","nav_slide_column":5,"rtl":"false"}

Tur Kodu : 

Sezon : 2019

Tur Tarihleri :

3 Mart 2019

Acentamıza Sorunuz

Bu Turu Değerlendir

Rezervasyon Yap
Bu gezimizde Topkapı Sarayı arazisini çevreleyen surların içinde (Sur-u Sultani) yer alan İstanbul Arkeoloji Müzeleri kompleksini detaylı bir biçimde gezeceğiz. Eski Şark Eserleri Müzesi (Ön Asya, Mezopotamya, Mısır ve Hitit buluntuları), Çinili Köşk (Çeşitli dönemlerden Osmanlı çinileri) ve geniş koleksiyonlarıyla Arkeoloji Müzesi (Helenistik, Arkaik, Roma, Bizans buluntuları) salonları detaylı bir biçimde geziliyor, rehberimiz tarafından eserler ve buluntu yerleri hakkında bilgi veriliyor.

Tur fiyatı:

Bir kişi fiyatı    : 

Buluşma yeri   : Arkeoloji Müzesi girişi

Buluşma saati : 10.00

 

Fiyata dahil olan hizmetler

  • Programdaki tüm geziler
  • Giriş ücretleri (Müzekart veya Maksimum kart sahiplerinden müze giriş ücreti   düşülecektir.)
  • Konusunun uzmanı profesyonel rehber refakati
  • Fiyata dahil olmayan hizmetler
  • Öğle yemeği

Bu tura giderken, rahat yürümeye uygun ayakkabılar, rahat giysiler giyilmelidir. Yanınıza, yağmurluk ya da şemsiye, fotoğraf  makinesi, zorunlu kullandığınız ilaçlarınızı almayı unutmayınız.

[]
1
Step 1

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Bu gezimizde Topkapı Sarayı arazisini çevreleyen surların içinde (Sur-u Sultani) yer alan İstanbul Arkeoloji Müzeleri kompleksini detaylı bir biçimde gezeceğiz. Eski Şark Eserleri Müzesi (Ön Asya, Mezopotamya, Mısır ve Hitit buluntuları), Çinili Köşk (Çeşitli dönemlerden Osmanlı çinileri) ve geniş koleksiyonlarıyla Arkeoloji Müzesi (Helenistik, Arkaik, Roma, Bizans buluntuları) salonları detaylı bir biçimde geziliyor, rehberimiz tarafından eserler ve buluntu yerleri hakkında bilgi veriliyor….