İSTANBUL’DA BAROK VE ROKOKO YAPILAR (25 KASIM 2019)
{"slide_to_show":"1","slide_to_scroll":"1","autoplay":"true","autoplay_speed":"3000","speed":"300","arrows":"true","dots":"true","loop":"true","nav_slide_column":5,"rtl":"false"}

Tur Kodu : NVT-YI-26

Sezon : 2019

Tur Tarihleri :

25 Kasım 2019

Acentamıza Sorunuz

Bu Turu Değerlendir

Rezervasyon Yap

III. Ahmet çeşmesi, Nuruosmaniye Camii, Bab-ı Ali Kapısı, 1.Abdülhamit Külliyesi, Tophane Nüzhetiye Camii, Kabataş Meydan Çeşmesi, Hacı Mehmet Emin Ağa sebili ve çeşmesi, Koca Yusuf Paşa sebili, Dolmabahçe Camii, Saat Kulesi ve Saray Kapısı, Çırağan Sarayı, Mecidiye Camii, Ortaköy Camii, Hamidiye Camii, Yıldız Parkı ve köşkleri.

Tur fiyatı :

Buluşma yeri   : Taksim meydanı, AKM önü
Buluşma saati  : 09.30
 

Fiyata dahil olan hizmetler:

  • Ulaşım
  • Programdaki tüm geziler
  • Konusunun uzmanı profesyonel rehber refakati
Fiyata dahil olmayan hizmetler:
  • Şahsi harcamalar
  • Öğle yemeği
  • Giriş ücretleri ve bahşişleri

Bu tura giderken, rahat yürümeye uygun ayakkabılar, rahat giysiler giyilmelidir. Yanınıza, yağmurluk ya da şemsiye, fotoğraf  makinesi, zorunlu kullandığınız ilaçlarınızı almayı unutmayınız. Bayanlar, cami ziyaretleri için başörtüsü getirmeliler. Cami içinde giymek için yedek çorap getirilebilir. 

[]
1
Step 1

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

III. Ahmet çeşmesi, Nuruosmaniye Camii, Bab-ı Ali Kapısı, 1.Abdülhamit Külliyesi, Tophane Nüzhetiye Camii, Kabataş Meydan Çeşmesi, Hacı Mehmet Emin Ağa sebili ve çeşmesi, Koca Yusuf Paşa sebili, Dolmabahçe Camii, Saat Kulesi ve Saray Kapısı, Çırağan Sarayı, Mecidiye Camii, Ortaköy Camii, Hamidiye Camii, Yıldız Parkı ve köşkleri….